XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 czerwca 2024 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w Bisztynku codziennie o 17:45, w Paluzach w środy o 16:45 i w Grzędzie w czwartki o 16:45.
  2. W czwartek (20 czerwca) podczas Mszy Świętej wieczornej dziękować będziemy Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy zwłaszcza dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
  3. W przyszłą niedzielę (23 czerwca) przypada Dzień Ojca. Zachęcamy by tego szczególnego dnia pamiętać w modlitwie o naszych ojcach zarówno żyjących jak i zmarłych.
  4. Zgłoszenia na pielgrzymkę do Lichenia, Kalisza, Gniezna i Torunia zostały zakończone. Osoby, które się zapisały do udziału w pielgrzymce zapraszamy na spotkanie organizacyjne po Mszy Świętej:
    • Paluzy – 26 czerwca (środa)
    • Bisztynek – 27 czerwca (czwartek)

Na spotkanie prosimy zabrać ze sobą zaliczkę w kwocie 150 zł lub całą kwotę wyjazdu (450 zł).

1. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego z Posłańcem Warmińskim oraz nasz Biuletyn Parafialny.
  2. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.