Wypominki LISTOPADOWE


NABOŻEŃSTWO ZA ZMARŁYCH W LISTOPADZIE CODZIENNIE O GODZINIE 17:30



W  2023 r. NASTĘPUJĄCE RODZINY /OSOBY/ POLECAJĄ BOŻEMU MIŁOSIERDZIU SWOICH ZMARŁYCH:

Nabożeństwa w dniach 3, 16, 22, 28, listopada

  1. ANDRUSZKIEWICZ
  2. BAZYDŁO WIESŁAW
  3. BOREK
  4. CHAŁUPKA DOROTA i WŁODZIMIERZ
  5. DOMAŃSKICH
  6. GOC
  7. GRAJKO-FILIPOWSCY
  8. GRZYWACZÓW
  9. JOŃCZAK GRAŻYNA
  10. KORNATOWSKA HELENA
  11. KOBRYŃ
  12. KUROWSKA BOŻENA
  13. KUROWSKI ANDRZEJ
  14. KUCZYŃSKICH
  15. KLIMKÓW
  16. LEWANDOWSKICH
  17. MIĄCZ
  18. MAŁOLEPSZYCH
  19. MICHAŁOWSKICH
  20. NOWAK KATARZYNA
  21. OLEJNIKOW
  22. PARZYCH
  23. PIETRUSEWICZ JAN i KRYSTYNA
  24. RYŚ BOGUMIŁA
  25. SIKORSKICH
  26. STOLARCZYK MALWINA i JANUSZ
  27. SZYŁO TERESA
  28. TORUŃSKICH
  29. WINIARCZYK BARBARA
  30. WITUSZYŃSKICH
  31. ZYRÓW
  32. ŻAKOWSKA SABINA

Nabożeństwa w dniach 4, 10, 23, 29 listopada

  1. ADAMCZYK WIESŁAW
  2. BANACH
  3. BARTCZAK ZOFIA
  4. CHAŁUPKA MARIUSZ i MAGDALENA
  5. DERBIN MARIA i MIECZYSŁAW
  6. GOSZCZÓW
  7. GACZYKOWSCY
  8. HAWDIO
  9. JANUSZEWSKICH
  10. KOŁODKO
  11. KULESA
  12. KLIK
  13. KALISZUK DARIUSZ
  14. KOLASA
  15. LECHMAN BOGUSŁAWA
  16. MALESZEWSKICH i SAMULEWICZÓW
  17. MARUSZEWSKICH i JURECKICH
  18. MICHALAK
  19. NAWROCKICH-SIEJ
  20. ORŁOWSKICH
  21. PIETKIEWICZ ANNA
  22. PIWOROWICZ
  23. ROMAŃSKA BARBARA
  24. SIĆKO JACWIGA i KAZIMIERZ
  25. SAUSZCZYK
  26. STRZAŁECKICH
  27. TOMASIK i KURIATA
  28. WIŚNIEWSKICH i TRYPUCKICH
  29. WOŁUCKICH
  30. ZYMELMAN ELŻBIETA
  31. ŻYLIŃSKA ANNA

Nabożeństwa w dniach 5, 11, 17, 30  listopada

  1. ALEKSANDROWICZÓW
  2. BIEŻUŃSKA WANDA
  3. BORKOWSKA TERESA
  4. DOMINIAK
  5. FELCZAK
  6. GADOMSKICH WŁOCH
  7. GRUSZKÓW
  8. HAWRYSZKIEWICZ
  9. JOŃCZAK ANNA i ZBIGNIEW
  10. KUKIER i ANTONIAK
  11. KOMSTÓW
  12. KAMIŃSKICH i  GEFELD
  13. KULESZA REGINA
  14. KRAWIECCY HELENA i RYSZARD
  15. LEDWIŃSCY HALINA i JAN
  16. MARUSZEWSKICH
  17. MAKSYMOWICZÓW
  18. OLEJNIKOW MARIA i ARTUR
  19. NAPIÓRKOWSKI TADEUSZ
  20. ORŁOWSKICH
  21. PIASECKICH
  22. PAPSZUN
  23. RÓŻE RÓŻAŃCOWE
  24. SEROWIK
  25. SUPKO
  26. SZMIT APOLONIA
  27. TATARCZAK
  28. WUS ZOFIA
  29. ZWIERZCHLEWSKA DANUTA
  30. ZWIERZCHLEWSKA HALINA

 Nabożeństwa w dniach 6, 12, 18, 24 listopada

  1. ADAMUS
  2. BANACH /ul. Kościelna/
  3. CYBULSKIEJ DANUTY
  4. DOMŻALSKIEJ EWY
  5. FILIPOWICZÓW
  6. GARELA J – S
  7. GRENDZINSKICH
  8. HOŁUB
  9. JOŃCZYK i KACPRZYCKICH
  10. KOŁODZIEJSKICH
  11. KORNATOWSKICH
  12. KOŁODZIEJSKICH i ROSIŃSKICH
  13. KOPERSKI EUGENIUSZ
  14. KOWALEWSKICH
  15. KUROWICKICH
  16. LEWANDOWSKICH
  17. MAŁKUS STEFANIA
  18. MICKIEWICZ
  19. MATEJUNASÓW i BORKÓW
  20. MALINA ZOFIA
  21. ORŁOWSKA AGNIESZKA
  22. OLEJNIK
  23. PIĘTKA DANUTA
  24. PIEKARCZYK TERESA i BRONISŁAW
  25. SOWIŃSKICH
  26. STEFAŃSKICH
  27. SZABATÓW
  28. SINIUK IRENA
  29. TRUKAWKA MAŁGORZATA
  30. WOJCIECHOWSKICH
  31. ZAPOLSKICH z Bisztynka
  32. ZIÓŁKOWSKICH

Nabożeństwa w dniach 7, 13, 19, 25  listopada

  1. BIAŁKOWSKA DANUTA
  2. BOJANOWSKICH
  3. CYBULSKICH i TARCZEWSKICH
  4. DUCHNOWSKICH
  5. FIRLEJ
  6. GIEŁŻECKICH
  7. GRYLAK
  8. IZYDORCZAK REGINA
  9. IWIŃSKA MARIA
  10. KACZMARCZYK z Łędławek
  11. KANIA i ZAJĄCZKOWSKICH
  12. KWIATKOWSKICH
  13. KOŻUCHOWSKICH
  14. KRUCZYK TADEUSZ
  15. MACKIEWICZ i KUŹMICKICH
  16. MIC
  17. MAJEWSKICH
  18. MARTUSEWICZ  E- M
  19. MŁYŃSKICH
  20. ORŁOWSKA JANINA
  21. PAROBIJ
  22. PIEKARCZYK REGINA
  23. RURKOWSKA BARBARA
  24.  SIOSTRY ze ZGROMADZENIA SIÓSTR ŚW. KATARZYNY
  25. SZYMCZAK
  26. SADOLEWSKICH
  27. SARAMAK
  28. ŚNIEŻKÓW
  29. WIŚNIEWSKICH
  30. WRÓBLEWSKICH
  31. ZYMERMAN  H-  B
  32. ZACHARSKA WIESŁAWA

 Nabożeństwa w dniach 8, 14, 20, 26 listopada

  1. BUGAJ ZENOBIA
  2. BRAUN KRYSTYNA
  3. CIENKICH
  4. DORNIAK
  5. FORTAS
  6. FIEDOROWICZ ALINA
  7. GIERLIŃSKICH
  8. JACIW
  9. IZYDORCZAK JADWIGA
  10. KUCZYŃSKICH
  11. KONTOWSKICH i ZALEWSKICH
  12. KOPCIŃSKICH Z- M
  13. KALISZUKÓW ANNY i JÓZEFA
  14. KOSMALÓW i PETRYKOWSKICH
  15. LENART JADWIGA
  16. MACKIEWICZ
  17. MĄCZARSKA IRENA
  18. MIESZALA ALINA
  19. MĄCZARSKICH
  20. OPALCZEWSKICH
  21. ORŁOWSKI ROMAN
  22. PODSIADŁO
  23. PAROBIJ LESZKA
  24. RUTKOWSKA BERNARDA
  25. SUBOCZ JERZY
  26. SPĘTKOWSKA JANINA
  27. SIWIK
  28. STRZAŁECKICH
  29. TABACZYŃSKICH
  30. WIŚNIEWSKA  ELŻBIETA
  31. ZAMKOWSKICH
  32. ZYSK SABINA

Nabożeństwa w dniach 9, 15, 21, 27 listopada

  1. BŁACHNIO
  2. BOJANOWSKICH
  3. CELEJ
  4. DUDKÓW i STAŃCZAK
  5. FIEDOROWICZÓW
  6. GRABOWSKICH MARII i ANDRZEJA
  7. GODLEWSKICH
  8. JOŃCZAK  MARIA
  9. KISIEL EMILIA i JAN
  10. KARCZMARCZYK
  11. KOWAL JAN
  12. KASINOWICZ TERESA
  13. KANIA i STRZELCZAK
  14. KAZIMIEROWSKICH i DOLNYCH
  15. MARCINIAK W- M
  16. MĄDRZEJEWSKICH
  17. MAĆKOWIAK
  18. MISIŁÓW
  19. OSTRZYK
  20. PRZYJACIELE
  21. PYRCZAK
  22. RYFIŃSKICH
  23. SIELEWICZ
  24. STRZAŁKOWSKA JADWIGA
  25. STEFAŃSKICH i MACHNACZ
  26. TOMASIK D- K
  27. WIŚNIEWSKICH
  28. WINNICKICH i ZARĘBA
  29. ZIÓŁKOWSKICH i IZYDORCZAK
  30.  ŻYLIŃSKICH z Warmian